Darmowa dostawa od 70,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Świece sojowe zapachowe

( ilość produktów: 40 )

Ręcznie wylewane z czystego wosku sojowego, z najwyższej jakości olejkami eterycznymi lub zapachowymi i knotem z niebielonej bawełny. Dzięki różnym zapachom zamienią Twój pokój w salon aromaterapii, wprowadzą Cię w błogi nastrój, uruchomią przyjemne skojarzenia. Palą się znacznie dłużej niż parafinowe ponieważ wosk sojowy topi się w niższych temperaturach. Soja jest biodegradowalna, a bawełniane knoty płoną nie dymiąc, więc świece nie emitują niekorzystnych dla zdrowia związków chemicznych, są ekologiczne i bezpieczne. 

Olejki eteryczne to naturalne wyciągi z roślin, które poza obłędnym zapachem posiadają terapeutyczne właściwości, świetnie wpływają na nasze emocje, psychikę, ciało i otoczenie. Połączyliśmy je w unikalne kompozycje, które obok działania relaksującego i odprężającego przynoszą szereg korzyści w zależności od użytych olejków.

Są zapachy, które wzbudzają wyjątkowo dobre emocje, ale nie da się ich zaczerpnąć wprost z natury. Dlatego do niektórych świec zamiast olejków eterycznych dodaliśmy olejki zapachowe, stworzone w warunkach laboratoryjnych. Oczywiście wybraliśmy takie najlepszej jakości, wegańskie, certyfikowane i bezpieczne dla zdrowia.

PojemnośćPojemność
ZapachZapach
+ Rozwiń- Ukryj
OlejkiOlejki
pixel