Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

świece sojowe

( ilość produktów: 40 )

Stworzysz dzięki nim fantastyczną atmosferę podczas wieczoru z bliską osobą, lub spotkania w gronie przyjaciół. Jeśli zechcesz, będą tylko dla Ciebie. Możesz zrelaksować się w ich świetle albo poczytać książkę, leżąc wygodnie na kanapie lub rozsiadając się w ulubionym fotelu. Z powodzeniem będą też towarzyszyć w nic nie robieniu albo patrzeniu na ładny widok przed Tobą. Subtelny aromat olejków eterycznych, jakim wypełni się w krótkim czasie pomieszczenie, pomoże Ci się zrelaksować i zregenerować siły życiowe.

Ręcznie wylewane z czystego wosku sojowego, z najwyższej jakości olejkami eterycznymi i knotem bawełnianym. Dzięki różnym zapachom zamienią Twój pokój w salon aromaterapii, wprowadzą Cię w błogi nastrój, uruchomią przyjemne skojarzenia. Palą się znacznie dłużej niż parafinowe ponieważ wosk sojowy topi się w niższych temperaturach. Soja w odróżnieniu od parafiny jest biodegradowalna, a bawełniane knoty płoną nie dymiąc, nie emitują niekorzystnych dla zdrowia związków chemicznych, są więc ekologiczne i bezpieczne. Porównując skład i właściwości naszych świec, wybierz tę, która w najwyższym stopniu spełnia Twoje oczekiwania. Będzie także doskonałym prezentem na każdą okazję. Zwróć przy tym uwagę na oferowane przez nas świece do masażu, idealne zarówno do użytku domowego, jak i w profesjonalnym gabinecie, czy spa.

Nasze świece zawierają:

Wosk sojowy – wytwarzany z ziaren soi, przyjazny dla środowiska, pali się wolniej niż inne woski, co oznacza, że ​​świece będą służyć Ci dłużej i są nieporównywalnie zdrowsze od parafinowych. Świece z wosku sojowego palą się czysto i są doskonałymi nośnikami zapachu, są dobrze zbalansowane i wiernie oddają delikatny, naturalny aromat olejków eterycznych.

Olejki eteryczne – naturalne wyciągi z roślin, posiadają terapeutyczne właściwości, wpływają na nasze emocje, psychikę, ciało i otoczenie. Połączyliśmy je w unikalne kompozycje, inne dla każdego rodzaju świecy. Działają relaksująco, odprężająco oraz wzmacniająco.

Jak używać:

Świeca sojowa powinna palić się każdorazowo nie dłużej niż 3-4 godziny. Dzięki temu będzie służyła długo, a zapach pozostanie intensywny.
Przed zapaleniem knot powinien mieć długość około 0,5cm. W razie potrzeby przytnij go nożyczkami.
Po zapaleniu poczekaj, aż wosk rozpuści się na całej powierzchni świecy. Jeśli zgasisz ją wcześniej, może dojść do tzw. tunelowania, które uniemożliwi wykorzystanie całego wosku.

pixel